Bezmaksas standarta piegāde pirkumiem virs 120€
Bezmaksas saņemšana no Stockmann universālveikala!
  • Yves Saint Laurent Sequin Crush ir drosmīgas couture mono acu ēnas, kas atstāj dzirkstošu apdari un satur mirdzošus krāsu pigmentus. Bagātīgajā krāsu kompozīcijā ir daudz 3D mirdzumu un perlamutra mirdzuma, kas nodrošina ārkārtīgi spīdīgu izskatu. Sastāvs ļoti viegli klājas gan ar pirkstiem, gan ar otiņu. Uzklājiet ar pirkstiem, lai iegūtu maksimāli intensīvu krāsu. Produkts ir lieliski piemērots lietošanai atsevišķi vai kopā ar citām krāsām. Sequin Crush ir izstrādājis YSL starptautiskais kosmētikas direktors Tom Pécheux.

    Uzklājiet ar pirkstiem, lai iegūtu optimālus krāsas rezultātus. Piemērots arī uzklāšanai ar otu. Lieliska izturība, iespaidīgs spīdums un mirdzuma efekts.

    Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀK
    Produkta numurs
    142888528
    Iepakojuma izmērs
    2,79 g
    Kategorija
    Acu ēnas
    Ražotājvalsts
    FRANCIJA
    Krāsa
    1 LEGENDARY GOLD
    Izmērs
    2,79 g
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
0,00 €
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
0,00 € – 4,90 €
Preces iespējams atgriezt 30 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Atgriešana ir bezmaksas, un par to nav jāpaziņo iepriekš. Veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nedrīkst atdot atpakaļ aizzīmogotas preces, ja to zīmogs ir atvērts. Aizzīmogotiem kosmētikas un dabiskiem līdzekļiem, kas tiek atdoti atpakaļ, ir jābūt to sākotnējā neatvērtajā iepakojumā.
Preču atgriešanas politika