





Mattis džemperis
- Rīga
-
Molo Mattis džemperis ir izgatavots no mīkstas organiskās kokvilnas. Elastīgās gumijas atrodas apkaklē, apakšmalā un piedurknēm. Uz krekliņa ir uzdrukāts dinozauru raksts. Mattis džemperis ir paredzēts ērtam piegulumam.
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKĪpašībasTuotteen valmistuksessa on käytetty luomupuuvillaa. Materiāls100 % kokvilna Kopšanas instrukcijasMazgāt veļas mašīnā 30 °C RažotājvalstsINDIJA Krāsa4936 FOREST DINOS Ražotāja daļas numurs1S25J201 Atslēgvārdicollegepaita, bērnu college, bērnu apģērbs, dinozaurs, Molo, organiskā kokvilna
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
|
0,00 € |
---|---|
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
|
0,00 € – 4,90 € |
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.

Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.

Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.

Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.

