Bunny Jumpsuit kombinezons
- Rīga
-
Metsola Bunny Jumpsuit kombinezons ir izgatavots no mīksta un ērta materiāla, kas ir ideāli piemērots zīdaiņiem. Kombinezonam ir kapuce, garas piedurknes un divas atvērtas kabatas sānos. Kombinezons ir viegli uzvelkams un novelkams, pateicoties garajam rāvējslēdzējam. Kokvilna ir dabīgs, elpojošs un izturīgs materiāls, kas jūtas mīksts un patīkams uz ādas. Tas ir arī ļoti viegli kopjams un mazgājams. Bunny Jumpsuit kombinezons ir ideāla dāvana zīdainim vai mazam bērnam.
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKMateriāls95% kokvilna, 5% elastāns Kopšanas instrukcijasMazgāt 40 grādos, žāvēt veļas žāvētājā aizliegts, gludināt zemā temperatūrā, ķīmiskā tīrīšana aizliegta. RažotājvalstsIGAUNIJA KrāsaLILY Ražotāja daļas numursMET25S057 Atslēgvārdikombinezons, rāpulītis, zīdaiņu apģērbs, zīdainis, džemperis, kokvilna, Metsola, dāvanas ideja
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
|
0,00 € |
---|---|
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
|
0,00 € – 4,90 € |
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.

Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.

Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.

Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.

