







Style & Finish Styling Izsmidzināms veidošanas šķidrums 100 incl
- Rīga
-
Mīkstajam Maria Nila Style & Finish Styling Spray veidošanas šķidrumam ir viegla noturība. Sprejs apstrādā matus, piešķir spīdumu un mazina pinkas. Piemērots lietošanai frizūrās. Viegli iztīrāms no matiem. Color Guard Complex aizsargā matus no UV starojuma un brīvajiem radikāļiem.
Izmantošana:
Izsmidziniet uz matiem pēc žāvēšanas ar fēnu vai karstuma veidošanas.Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKProdukta numurs147852388 TekstūraVegāns, Ceļojuma izmērs HiustyyppiNormāliem matiem KrāsaNOCOL Izmērs100 ml Ražotāja daļas numurs3811
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
|
0,00 € |
---|---|
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
|
0,00 € – 4,90 € |
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.

Rīga | Rīga Preces nav pieejamas |
Rezervēt veikalā
|
Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.

Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.

Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.

