Morello Matte šķidrā lūpu krāsa 3,4 g
- Rīga
-
Ilgnoturīga, matēti žūstoša šķidra lūpu krāsa, kas nesausina lūpas! Izkliedējas vienmērīgi un jau ar pirmo otas vēzienu sniedz sedzošu rezultātu. Viegla, patīkama morello eļļu saturoša kompozīcija mīkstina un mitrina lūpas. Morello eļļa, kas iegūta no Morello ķiršu šķirnes, satur daudz linolskābes un oleīnskābes, kas efektīvi mitrina un mīkstina sausas lūpas, padarot tās samtaini mīkstas. Hialuronskābe aizpilda līnijas un ilgstoši mitrina. Argana eļļa baro un aizsargā.
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKProdukta numurs157441282 TekstūraVegāns Produkta tipsŠķidras konsistences Krāsa10 DAMASK Izmērs3,4 g Ražotāja daļas numurs21005517
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
|
0,00 € |
---|---|
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
|
0,00 € – 4,90 € |
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.

Rīga | Rīga Preces nav pieejamas |
Rezervēt veikalā
|
Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.

Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.

Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.

